Contact

Postadres

Honkbal en Softbal Vereniging De Hazenkamp
Tolhuis 1309,
6537 MR Nijmegen

Lid worden

Meer informatie over het lidmaatschap lees je hier.

Bestuur en Commissies

Dagelijks Bestuur

Voorzitter: Coleta van Dam
Mail: voorzitter@hsvdehazenkamp.nl

Secretaris: Nienke ten Cate
Mail: secretariaat@hsvdehazenkamp.nl

Penningmeester: Simon Kersten
Tel: 024- 848 08 17
Mail: penningmeester@hsvdehazenkamp.nl

Jeugdzaken: VACANT
Mail: jeugdzaken@hsvdehazenkamp.nl

Wedstrijdsecretariaat: Menno Conijn
Tel: 06 23 69 36 92
Mail: wedstrijdsecretariaat@hsvdehazenkamp.nl

Commissies en coördinatoren

Sponsorcommissie: Steffen Vos

Beheer clubhuis & terrein: Bas Timmer
Tel: 06 46 04 21 75
Mail: bas_timmer@hotmail.com

Toernooi commissie: Bas Timmer
Tel: 06 46 04 21 75
Mail: toernooien@hsvdehazenkamp.nl

Website commissie
Mail: website@hsvdehazenkamp.nl

Overige functies

Ledenadministratie: VACANT
Mail: ledenadministratie@hsvdehazenkamp.nl

Accommodatie (geen postadres!)
Staddijk 109
6537 TW, Nijmegen
024 3441226