Contact

Postadres

Honkbal en Softbal Vereniging De Hazenkamp
Tolhuis 1309,
6537 MR, Nijmegen

Lid worden

Meer informatie over het lidmaatschap is te vinden op de leden pagina’s in het menu. Inschrijven als lid van De Hazenkamp.

Bestuur en Commissies

Hieronder staan de contact gegevens van de bestuursleden en de diverse commissies.

Dagelijks Bestuur

Voorzitter: Coleta van Dam
Tel:
Mail: voorzitter@hsvdehazenkamp.nl

Secretaris: Nienke ten Cate
Tel:
Mail: secretariaat@hsvdehazenkamp.nl

Penningmeester: Simon Kersten
Tel: 024- 848 08 17
Mail: penningmeester@hsvdehazenkamp.nl

Jeugdzaken: VACANT
Tel:
Mail: jeugdzaken@hsvdehazenkamp.nl

Wedstrijdsecretariaat: Menno Conijn
Tel: 06 23 69 36 92
Mail: wedstrijdsecretariaat@hsvdehazenkamp.nl

Commissies (en coördinator)

Technisch Beleid: 

Sponsor commissie: VACANT

Beheer clubhuis & terrein: Bas Timmer
Tel: 06 46 04 21 75
Mail: bas_timmer@hotmail.com

Toernooi commissie: Bas Timmer
Tel: 06 46 04 21 75
Mail: toernooien@hsvdehazenkamp.nl

Website commissie
Mail: website@hsvdehazenkamp.nl

Overige functies

Ledenadministratie: VACANT
Mail: ledenadministratie@hsvdehazenkamp.nl

 Accommodatie

(geen postadres!)
Staddijk 109,
Nijmegen

Telefoon clubhuis  024-344 12 26